Cugir coat of arms

Cugir.net barlogul online al cugirenilor de pretutindeni bârlogul online al Cugirenilor de pretutindeni

Acces forum

Pentru a posta mesaje în forum, nu uita să îţi creezi un cont, sau dacă ai deja, nu uita să te loghezi.

Forum

Autor Mesaj
Scris la: 04. 12. 2013 [01:27]
eddy
Eduard Cojocaru
înregistrat din: 28.12.2009
Deja am intrat in luna cadourilor, luna in care cautam cadourile perfecte pentru prieteni dragi, copii etc.
Am cateva sugestii, sper sa va ajute in mod favorabil. Pana la urma si eu am cautat cadouri de cele mai variate, asa ca stiu ce inseamna sa cauti fara sa ai indicii, sugestii. Am sa incerc,sa dau cateva referinte care sa acopere cat mai multe domenii.

* Cadouri pentru copii,

am cateva site-uri cu preturi bune si servicii de calitate. Eu am apelat la un asemenea site: www.3pitici.ro, pentru a cumpara nepotului un cadou fain. L-am cumparat din Cugir si l-am livrat Oradea, fara sa am probleme din acest punct de vedere. Mai mult, am avut pe toata durata comenzii feedback de la call center despre stadiu comenzii. Ca idee, am cumparat un Lego City - Alarma de incendiu. E o adevarata placere sa vezi ca pe acest site nu gasesti numai jucarii. Poti gasi fel si fel de sugestii pentru aranjarea camerei copilului, materiale didactice (folosite la gradinite si scoli). Ce mai, nu vreau sa monopolizez numai cu acest site, pentru ca mai sunt si altele. Asa ca, intra pe 3pitici.ro, si afla povestea lor.
PS. aboneaza-te la newsletter si vei obtine un discount pentru urmatoarea comanda.

O alta recomandare, este tot un site pentru copii: www.kidsplaza.ro, unde gasesti: hainute, incaltaminte, articole pentru botez, jucarii cat si carduri cadou. Toate facilitatile sunt pentru fete si baieti incepand de la 0 - 10 ani. Sugestia mea este sa folositi cardurile cadou, in cazul in care nu aveti inspiratia unui cadou potrivit. Achizitionati un astfel de card si-l personalizati pentru sarbatorit. In acest fel il va putea folosi sa-si cumpere ceea ce doreste. Simplu, si te-ai scapat de o grija. Vezi pagina de noutati cat si cea cu promotii. Spor la cumparaturi.

Ramanem tot in zona celor mici, pentru ca mai am o recomandare: www.strollers.ro. Pe acest site gasesti toate modele posibile de carucioare, scaune auto, saniute, premergatoare si cate si mai cate, pentru bebele tau. De vazut, ofertele speciale, pachetele promo cat si noutatile. Bineinteles ca din gama de produse fac parte si nelipsitele jucarii si jocuri cat si produse de alimentatie.

www.educlass.ro este o alta recomandare. De remarcat promotiile special gandite pentru tine la jucariile educative.

* Cadouri pentru cei mari,

- www.fungift.ro - are livrare gratuita pentru cadourile de Mos Nicolae
- cadouridetop.ro are reduceri de pana la 50% la produse decorative. Verifica, daca esti curios..care este Cadoul Zilei ....
- emag.ro o recomandare ar fi sa verifici promotia: 2 plus 1 GRATIS la toata gama de periferice PC Microsoft, valabila pana in 09.12.2013
- pcmadd.com alegerea perfecta pentru produse reconditionate, second hand. Un site cu foarte mare potential si produse de calitate. Recomand cu caldura, lista de promotii. Am achizitionat produse de la ei, si sunt seriosi.

Cam atat am avut de recomandat. Voi publica, o alta lista cu viitoare recomandari.

Va doresc Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, si spor la cumparaturi.